Sabbath School PM dla Android

(0)
  • Status bezpieczeństwa

Recenzja Softonic

Sabbath School PM: Idealna aplikacja do studiowania i dzielenia się Słowem Bożym.

Aplikacja Sabbath School PM stworzona przez Adventech to niesamowite narzędzie do studiowania i dzielenia się Słowem Bożym. Jest to oficjalna aplikacja dla Konferencji Generalnej Adwentystów Dnia Siódmego i jest wyposażona w funkcje, które sprawiają, że jest idealna dla każdego, kto chce zagłębić się w Biblię.

Jedną z wyróżniających się cech tej aplikacji jest łatwość nawigacji między dniami dzięki intuicyjnemu przewijaniu. Dodatkowo, aplikacja oferuje wiele wersji Biblii do wyboru, w tym ASV, KJV, NKJV, NASB i NIV. Funkcja podświetlania tekstu jest również plusem, umożliwiając łatwe oznaczanie ważnych fragmentów i powrót do nich później.

Aplikacja zawiera również komentarze, wersety biblijne, codzienne przypomnienia i tryby czytania, które wszystkie mają na celu ulepszenie doświadczenia studiowania. Interfejs jest prosty i łatwy w obsłudze, a dla tych, którzy woleją, jest nawet opcja trybu ciemnego.

Podsumowując, aplikacja Sabbath School PM to must-have dla każdego, kto chce studiować i dzielić się Słowem Bożym w podróży. Z nowymi treściami i funkcjami, które już niedługo zostaną dodane, ta aplikacja będzie tylko lepsza.

Jest równiez dostepny na inne platformy

Program jest dostępny w innych językach

Sabbath School PM dla Android

• Darmowa

• Po Polski
  • V 4.51.0 (11347)

(0)
  • Status bezpieczeństwa

Opinie użytkowników o Sabbath School PM

Czy próbowałeś Sabbath School PM? Bądź pierwszy zostawić swoją opinię!

Przeglądaj aplikacje

Reklama

Przepisy dotyczące korzystania z tego oprogramowania różnią się w zależności od kraju. Nie zachęcamy do korzystania z tego programu ani nie akceptujemy go, jeśli narusza on prawo.